Výsledky třetího pohárového závodu 2011!

25.06.2011 15:35

Po necelém měsíci se canicrossoví zádovníci sešli opět znovu, aby změřili své síly tentokrát na trase dlouhé necelých 5 km. Dnešní akci jsme pořádali společně s podporou Českého svazu ochránců přírody, jehož zástupkyně, Katka Kotková, byla na místě konání závodů s námi a přivezla spoustu cen pro naše závodníky.

Ze začátku to vypadalo, že se poběží za deště, ale nakonec se počasí umoudřilo podmínky byly přímo ideální pro běhání. Jako vždy byla jako první odstartována kategorií mužů, kde opět vyhrál Ruda Jánošík s Ginny, o minutu a kousek za ním doběhl Jakub Exner s Akimem, třetí místo pak patřilo Josefu Slabému s Kimem.

Po mužích vyběhly ženy. Celkem jsme jich na trať vypustili 8 a pro prvenství si opět doběhla Katka Zapletalová s borderkou Chittou, druhá skončila Jana Folttiny s Tess a třetí doběhla do cíle Helena Ruschková s Lancelotem.

Také jsme nezapomněli na běžce začátečníky. Nepřihlásilo se jich moc, doslova jen jedna jediná závodnice :) a to Klára Šimáková s borderkou Alfou a logicky skončily na prvním místě :)

psovod pes čas pořadí   psovod pes čas pořadí
Jánošík Ruda Ginny 14:25 1. X Zapletalová Kateřina Chitta Slezský hrádek 16:36 1.
Exner Jakub Akim 15:47 2. X Folttiny Jana Tess 17:09 2.
Slabý Josef Kim 16:10 3. X Ruschková Helena Lancelot 17:35 3.
Šimák Jan Alfa 17:10 4. X Holušková Míla Hackney 19:38 4.
Jindra Aleš Garp 18:03 5. X Červenková Katka Juka 20:10 5.
Houžvička Petr Bobina 21:31 6. X Vránová Lucie Ben 20:25 6.
Novotný Rosťa Burák 21:47 7. X Anosike Barbora Yorrik 20:30 7.
Beran Pavel Baryk DIS   X Červenková Katka Krú 22:12 8.